شیرین شیرین من

امان ازین مریضی..تا می یای خوب میشی دوباره یه ویروس دیگه یه مریضی دیگه.بمیرم که چقدر دارو خوردی امسال..در حال حاظر سرفه می کنی و سینه ات هم خیلی داغونه.

رفتن به مهدت هم خیلی کمتر شده.روزهای افتابی اون هم 2 یا 3 ساعت.خدارو شکر همه چیز خوب پیش می ره.با اینکه وقتی می یای تو خونه زیاد از داخل مهدت برام حرف نمی زنی اما از کارهای توی خونه ات کاملا می فهمم که چگونه با هات رفتار می کنند.

ازاینکه روزنگار مدرسه تو می زاری جلوت و یه خودکار هم می گیری و نقش معلمهای مهدتو بازی می کنی.من هم اون وسطها یه جوری رفتار می کنم که ببنم مربی مهدت دعوات می کنه یا نه.که خدا رو شکر طوری رفتار می کنی که معلوم ازین خبرها نیست.

مثلا می گی،بچه ها اوبین؟(بچه ها خوبین؟) یا می گه،دستا ششتین؟(دستها رو شستین؟)

که من در جواب این سوالات فقط باید بگم بله.اون هم به قول روناک یه بله بزرگ بگو.

این روزها عروسک بازی ،نقاشی،رنگ امیزی،دیدن کارتون،شده کار هر روزت.کارتونها مورد علاقه ات ،پلنگ صورتی،تام و جری،شاند شیب،در ضمن علاقه ات هم به کارت و یا پول اون هم پولهای درشت زیاد شده.اگر 2000 بهت بدم می گی نه اون یکی یعنی 5000 یا 10000 رو می خوای..علاقه ات به کلید و باتری و موبایل هم کم نیست.تازگیها یه سوت خریدی که خیلی دوستش داری.چتر رو هم خیلی دوست داری.

بعضی موقعها یه چیزهایی می گی که من می خوام قورتت بدم.مثلا:

وقتی یه کاری ازم می خوای و من هم برات انجام نمی دم یا به حرفت گوش نمی دم فورا می گی،وای سرم درد گرفتا .. خسته شدما..چشم غره هم میری..

و یا وقتی از دستم عصبانی میشی فورا می گی،دیگه دوستم نیستیا..قرم..(دیگه دوستت ندارم ..قهرم)

یعضی موقعها هم به من می گی عزیزم.

همچنان سر اسباب بازیها با همه دعوا داری و یا حتی گریه هم می کنی.همچنان سر کانالهای تلویزیون هم با من و بابایی کشمکش داری.

لوبیا پلو یا استامبولی همچنان غذای مورد علاقه ات است.ساقه طلایی به قول خودت همون بیسکوییت طلایی رو هم خیلی دوست داری.

البته عکس زیر بیسکوییت خانواده است نه ساقه طلایی.

تازگیها هم به بو خیلی حساس شدی.هر چیزی رو می گی بو می ده.حتی اب توی لیوارن رو..و یا وقتی توی شیر عسل می ریزم که بخوری،میگی مامانی ایر بو می ده.نخورم.(شیر بو می ده من نمی خورم.)

راستی اینو یادم رفت بگم.وقتی بازار هستیم زیاد گیر نمی دی که فلان چیز رو بخر یا می خوام.نه اینکه اصلا گیر ندی می گی ولی خب خیلی کم و گذرا.اما چند روز پیش وقتی از بغل مغازه کامپیوتر فروشی می گذشتیم تا چشمت به لب تاپ افتاد انچنان تقاضایی واسه خرید لب تاپ کردی که نگو.تازه مگه قبول می کردی.اصلا قانع نمیشدی.

بعضی اوقات هم وقتی یه چیزی می گی و میبینی که من باورم شده فورا می گی مامان من الکی گفتم.

.همیشه و بدون استثنا واسه بیرون رفتن پرپر می زنی.اما به محض اینکه می گم روناک بریم لباس بپوشیم انچنان بازی در می اوری که نگو.ومن باید کلی عصبی بشم.اخه چرا؟

یه روز نوار چسب نواری رو ازم خواستی و من بهت دادم.خودم تو اشپزخونه بودم.بعدا وقتی از اشپزخونه اومدم بیرون تموم خونه رو چسب بارون دیدم.روی هر چیزی که فکر کنی چسب بود.حتی تکه کاغذایی رو با قیچی برده بودی و  با چسب به میز کامپیوتر جسبونده بودی.فکر کنم از داخل مهدت یاد گرفتی که مطالب مهم رو می نویسند و به میز چسب می زنند که یادشون نره.

همچنان سفت بغلم می کنی با فشار بوسم می کنی می گی دوست دارم..عاشقم.(عاشقتم)که این کارتو معرف این جمله است که میگه از ماست که بر ماست).

این روزها تنها جای دست نخورده و دست نیافتنی بالای یخچال خونمونه.که هر چیزی بخوای بالاش پیدا میشه.از بس صندلی گذاشتی و دستت به همه بالاها رسیده..

در ضمن اضافه کنم که دیگه ظهرها هم نمی خوابی و یه سره بیداری.اما شبها خدا رو شکر زود می خوابی.مهمانی که باشیم ساعت 10 می گی بریم بریم..و به محض نشستن توی ماشین خوابت می گیره.و به هیچ صراتی حاظر نیستی توی مهمونی وخونه هرکی بخوای.یه مدت کارمون شده بود با ماشین دور زدن و خواب کردن شما.

دیگه هر چیزی که به فکرم رسید نوشتم.شیرین شیرینم امیدوارم هر چه زودتر سلامتیتو بدست بیاوری.به امید سلامتی همه بچه ها.

و دز انتها شکرت خدا.

 

 

 

 

/ 5 نظر / 2 بازدید
محبوبه

خداااااااااااااااااااا روناک رو فدات شم خاله با اون سوت زدنت. خیلی شیرین شدی گلم. چتر کیتیشو باش... [ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

مامی مهدیار

[قلب]الهی بمیرم خاله جون نبینم مریضی[نگران] دعا میکنم از دست قرص و دارو راحت شی و دیگه طعم تلخ مریضی رو نچشی و زود زود خوب بشی[ماچ] فدات شم عکسات مثل همیشه قشنگ و دوست داشتنیه[ماچ][پلک][دست]

مامان دينا

سلام اين سرما خوردن هاي زيادي به خاطر مهد هست . بدنش داره با انواع ويروس ها سرو كله مي زنه و آشنا ميشه و انشالله براي سال ديگه از اين مشكلات ديگه نيست . خوشم مياد خاله فقط پول درشت مي پسندي[چشمک][ماچ]

تارا

♥از مکه فروغ ایزدی پیدا شد[گل] ♥سر چشمه فیض سرمدی پیدا شد[گل] ♥در هفدهم ربیع از دخت وهب[گل] ♥نو دسته گل محمدی پیدا شد [گل] عید شما مبارک آپم نظرت درباره سفر به نوشهر چیه؟

تارا

زنده باشه الهی چه بزرگ شده بچه ها بزرگ میشن و ما پیر[ابله] بهش عسل با آبلیمو بده معجزه میکنه[عینک]