تولد دختر خاله نانا و .....

جمعه شب رفته بودیم تولد نادیا جون ،دختر خاله روناکی.خوش گذشت.کیکشون هم خیلی زیبا بود.یک سبد گل بود.بساطی بود سر شمع روشن کردن و فوت کردن و بریدن کیک با نادیا و امید و روناک.دیدنی بود.هی ما شمع روشن کردیم اون یکی خاموش کرد.فکر کنم طفلک نادیا اصلا نفهمید چی رو فوت کرد چی رو برید....خلاصه نیم ساعتی مشغول بودیم.روناک ما هم که اصلا کم نیاورد هی گریه پشت گریه.

بیچاره خاله مژگان هم هی روناک  هرچی می خواستی درجا دراختیارش می زاشت.

تازگیها هر جا میریم از ساعت 10 شب به بعد خیلی بداخلاقی می کنه.فکر کنم به خاطر خوابشه.از بس عادت کرده شب ساعت 9:30بخوابه....خلاصه اینکه خیلی خسته میشیم.

 

شب خوبی بود.خدا رو شکر.این هم عکسها:

کیک خوشگل از زوایای مختلف:

دختر خاله ها:

امید و روناک هم در حال ناخنک زدن به کیک بودند که یهو حواسمون بهشون رفت:پشت کیک دیدنی بود.یادم رفت عکس بگیرم.(لبهای هر دوتا رو):

 

 

نادیا جون بازم تولدت مبارک باشه.به امید تولدهای بعدی.

راستی نادیا جون من یادم رفت کیکتو بخورم.چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شنیدم خیلی خوشمزه بود.

کمی از احوالات دخملی:

از وقتی این گلک من رفته مهد تا حالا 2 بار سرما خورده.ازطرفی دوست ندارم بفرستمش به خاطر این مریضیها ولی از طرف دیگه می بینم که خیلی تو حرف زدنهاش پیشرفت کرده.خودم هم موندم چه کنم؟

بعد از سرما خوردگی دیدم که روی دستهای روناک و صورتش جوشهای خیلی ریز هم رنگ پوست درومده و خلاصه این دکتر و اون دکتر بردیم همه گفتند چیزی نیست نوعی سیفیکس (نمی دونم یه همچین چیزی) یا واکنش بدنش در موقع رشدشه که از خودش نشون میده و خودش هم خوب میشه و نیاز به دارو نیست.

بعد ازین ماجرا هم فردای روز تولد حال دختر من بد شد.استفراغ به حد فجیح....خلاصه اینکه بردمیش دکتر و دکتر گفت که یه نوع ویروس جدید انفولانزاست که تازه درومده و با تهوع شروع میشه.خلاصه امپول و شربت به خوردش دادیم.

دیگه نمی دونم چی کار کنم.هنوز 2 ماه نشده این همه مریضی.در حالیکه روناک پارسال پاییز و زمستون فقط 2 یا 3 بار مریض شده بودولی امسال...

خدایا خودت مراقب همه بچه ها باش.مواظب روناکم هم باش.شکرت.

بعدا نوشت:

فردای روزی که دخترم حالش بد بود ،ا..س..ه..ا..ل هم بهش اضافه شد.غذا که نمی خورد بی حال فقط تو رختخوابش بود فقط به من می گفت منو بغل کن.دلم خیلی گرفته بود.وقتی می گفت مامان درد دارم(منظورش دلش بود)دلم اتیش می گرفت.کاری نمی تونستی بکنی فقط باید این دوران طی می شد.هنوز هم حالش خوب نشده و کم اشتها.تا حالا براتون پیش اومده وقتی اطرافیان تلفن می زنند عوض اینکه بهتون دلداری بدند در عوض استرسو و اضطرابتونو بیشتر می کنند؟.نمی دونم عوض اینکه بگند خوب میشه نگران نباش هی می گند کدوم دکتر بردی نه اونجا نبر اون یکی خوبه.اصلا همین حالا برش دار ببر دکتر.وای خطرناکه ..مواظبش باش..نمی دونم ازین جور حرفها که کلی اعصابم بهم می ریزه.ولی یه تلفن داشتم که خداییش کلی انرژی مثبت بود به من گفت اگه کمک می خوای من بیام.؟که این خیلی برام لذت بخش بود هر چند نیاز به کمک نداشتم ولی همین که به فکرم بود خیلیه. بگذریم ..............

 التماس دعا

بعدا بعدا نوشت:

 

شکر خدا الان که روز پنجمه دخملی کمی حالش بهتر شده.البته هنوز مثل قبل نشده ولی خدا روشکر رو به بهبودیه.اومدم که اینو بنویسم.در تمام مدتی که روناک مریض بود هر کی زنگ می زد اصلا دوست نداشت با کسی تلفنی صحبت کنه.اما چند شب پیش که مربی مهدش زنگ زد تا اینور تلفن گفتم ..سلام خانم طاهری..روناکم زود فهمید که کی پشت خطه و فورا ازم خواست که گوشی تلفنو بهش بدم تا با مربیش صحبت کنه.من و باباش واقعا حیرت زده شده بودیم.چقدر هم قشنگ صحبت کرد.اول سلام کرد و مرتب هم باشه باشه می گفت.خیلی خوشحال شده بودم ازاینکه واقعا مهدش رو دوست داره و خیلی هم بیشتر دلم محکم شد از اینکه دخترم هم اونها رودست داره و هم اونها دخترم رو.چون اصلا باور کردنی نبود که گوشی رو برداره و صحبت کنه.خدایا شکر.

/ 3 نظر / 5 بازدید
مامان زینب

چقدر کیکش قشنگ بوده در مورد مهد رفتنش راستش من تجربه ای ندارم ولی همی که مهدش رو دوست داره حیفه ولش کی چون تقریبا اکثر بچه ها گریزونن از مهد

محبوبه

سلام تولد دختر خاله روناک جان مبارک. خوشحالم خوش گذشته بهتون. بمیرم واسه روناک جونم حالش بد بوده این مدت. الهی بلا ازش دور باشه همیشه.

مامان زهرا نازنازی

سلام عزیزم ببخشید که یه کم دیر اومدم تولد دختر خاله ی روناک جونم مبارک باشه امیدوارم این خانوم خوشگل موفرفریه نازنین همیشه سلامت و شاد باشه و هیچ وقت مریضی سراغش نیاد دوستتون دارم [قلب]