سفر به کردستان

سلام سلام صد تا سلام.ما اومدیم.عجب هفته ای بود.سر جمع دوهفته سرم خیلی شلوغ بود.اون هفته که رفتیم کردستان و این هفته هم با عروسی تموم شد.خدا رو شکر  ولی خیلی خسته شدم. هنوز خستگی ازتنم بیرون نرفته.همش تو خواب و بیداری به سر می برم.

روناک من که بهش خیلی خوش گذشت و اصلا به مامانش توجه نمی کرد فقط موقع خواب یاد من می کرد.

و کم خوابیدن و کم غذا خوردن خیلی اذیتش کردولی خداروشکر به خیری گذشت.ما که از سفر چیزی نفهمیدیم فقط بدو بدو کردن دنبال روناک و نخوابیدن برامون موند.واقعا که سفر با یه بچه کوچیک اون هم با 12 نفر که بعضی اوقات تعدادش زیاد می شد واقعا خسته کننده است.

فعلا که به بقیه گفتم که اگه قرار شد که سال بعد دوباره بریم جلوی منو بگیرند که من نیام. بعضی اوقات به این فکر می کردم که من این همه انرژی رو از کجا می یارم.

فعلا حالا حالا دلم سفر نمی خواد.هر چند روناک من که تقصیر نداره مقصر منم که نمی تونم پا به پاش بیام.

حالا بریم سراغ عکسها:

پارسال همین موقع:

امسال  تو راه رفت ،منجیل:

دختر نترس من (گرفتن کفشدوزک با دستش و گذاشتن ان روی دست) :

و انواع بازیها :

دوچرخه علی کوچولو:

و الاق سواری هر ساله ما:پارسال:

و امسال: روناک-پدرام و نیما در حال سوار شدن:

روناک -پدرام -نیما -علی کوچولو :

تو فکر این بود که بره تو گندم ها عکس بگیره یا نه:

که بالاخره می ره و با اعتراض اینکه تیغ داره زودی می یاد بیرون.:

اگه گفتین اینجا کجاست؟

باور کنید فتو شاپ نیست:

و خوابیدنهای متفاوت روناک ما:

و حیاط خونه پدرجون اینها :

کلا دیگه روناک مثل قبلها که عشق دوربین و عکس بود حالا خیلی کم با من همکاری می کنه به خاطر همین اصلا نشد که یه عکس درست و حسابی بگیرم.

به امید دیدار.

 

/ 6 نظر / 2 بازدید
مامان دینا

همیشه به گردش .. البته بدون بی خوابی و خستگی [چشمک] جیگر این روناک خانم با اون الاغ سواری [ماچ]

تینا بیدی

نه بابا انگاری بند نمی شین شما تو خونه.[چشمک] خوشحالم که به روناکم خوش گذشته، مامان بودن گرفتاری های خودشو داره دیگه بی خوابی و بدو بدو کردن هم از جملشونه. عکساشو دوست داشتم اونی که سوار الاگلنگه خیلی قشنگه. ببوسش برام

تینا بیدی

سلام. آره بابا، سفت و سخت بچسب و دست بکار شو. ان شالله برای شما به سختی و طولانی بودن پروژه ما نشه

مامان زینب

مثل همیشه عکساش خیلی قشنگ بودند... سفر با 12 نفر اونم با بچه ی کوچیک واقعا سخته... تو او عکس که همه بچه هار یختن سر الاغه:دلم برا الاغه سوخت[خنده] او عکس دیگه هم که خاتوم خانوم پشت شیشه ی ماشی خوابیدن فرمودن دیگه مگه نه؟؟؟ میگم تو یه عکس از خودت نمیخوای بذاری؟

مامان زهرا نازنازی

سلام عزیزم خوشحالم که بهتون خوش گذشته خدا این دختر خانم خوشگل و ناز تون رو در پناه خودش حفظ کنه روز به روز خواستنی تر میشه[قلب]

مامی مهدیار

سلام عزیزم انشاالله همیشه به سفر و شادی [قلب] چه عکسایی مثل همیشه ناب و قشنگ [دست] افرین به مامان روناک جون [تایید] قربونت برم من خاله با موی بسته و لباس قرمز خیلی جیگملی هستی ادم دلش میخواد بخورتت [ماچ][بغل][خوشمزه]