دریاچه ولشت

ساعت 1 ظهر گوشی من زنگ خوردبابایی بود.می گفت  که بدو اماده شو با دوستامون می خوایم بریم دریاچه ولشت.من نه می تونستم بگم نه ،نه می تونستم بگم اره.خلاصه تسلیم اره شدیم و رفتیم.

تند تند لباسها و وسایل خوردنی ها رو جمع کردم و رفتیم دنبال دوستاهمون با اتفاق هم رفتیم.با اینکه دریاچه ولشت یه دونه درخت توش پیدا نمیشه که حداقل سایه بون سرمون باشه و تو افتاب نشینیم ،باور کنید که اون روز انقدر هوا خوب بود که اصلا نمی تونم بگم.خنک و بدون ذره ای افتاب.

خانم خانم ها که تا قایق و اب رو دیدند بدو خودشون می خواستند تنهایی برن بشینند و که ما زود گرفتیمش و بعد بلیط خردیم و  ما تو یه قایق و دوستامون هم توی یه قایق دیگه.قایق هم از اون پدالی ها بود که هر چی زور می زدیم و پدال می زدیم مثل مورچه حرکت می کردیم.

خلاصه اینکه بساط پهن کردیم و باباییو دوستشون مشغول ماهی گرفتن شدند و ما هم هی حرف زدیم هی حرف زدیم.تازه کلی هم دوست پیدا کردی و باهاشون هم کلی بازی کردی.و در اخر ساعت 12 شب رسیدیم خونه.خیلی خیلی خوش گذشت.

با وجود اینکه ظهرش اصلا نخوابیدی و تو ماشین هم از سر کول ما هی بالا و پایین می رفتی شب ساعت 11 تو ماشین خوابت برد.و این در حالی بود که مدام می گفتی مامان پیتزا می خوام،مامان اش می خوام.بمیرم برات اخر شام نخورده خوابیدی.(اخه هر جایی که نمیشد غذا خورد.)

به هرحال روز خوبی بود با یه هوای خیلی خیلی خوب.

حالا عکسها:

 در انتظار سوار شدن:

روناک و بابا فرشید:(تو قایق)

روناک و دوستش پانته آ:(البته با یه دوست دیگه که اسمش باربد بود هم بازی می کرد که یادم رفت عکس بگیرم.)

دخترم جفت پا پریده تو اب چون کفشاش همه خیس شده بودند

.به خاطر همین تو ماشین زندانی بود.(البته شوخی می کنما یه جورایی خودش هم دوست داشت.)

و این هم ما:

پی نوشت:برای رفتن به دریاچه ولشت همه جور امکانات به همراه داشته باشید.دریغ از داشتن یه سرویس بهداشتی خوب و تمیز.

 

/ 4 نظر / 2 بازدید
مامان دینا

همیشه به گردش ... لذت ببرید از هوای خوبی که دارید . عکسای هم که عالی ... مخصوصا دو تا آخری[چشمک]

محبوبه

سلام رزیتا جون. می گم بهتره اسم وبلاگ دخملی رو بزاری "گردش نامه های روناک"[زبان] خوشحالم خوشین دختر. ممنون که عکس گذاشتی اما بازم که از دور و کوچیک. خیلی چهرتون پیدا نیست. اما عکس روناک و باباش شباهتشونو نشون می ده

مامان زینب

به من این پست رو ندیدم چشمم روش شد به جمالت ولی خیلیییییییییییییی دوره عکسه... خوشحال شدم دیدمت خانومی

تارا

برات آرزوی شادی و خوشبختی در کنار همسر و دخترت رو دارم.