شمارش معکوس تا خداحافظی از جی جی

چند روز پیش با دوستان که حرف می زدیم می گفتند باید تا 2 سال به پسر بچه ها شیر داد و به دخترها 2 ماه به دوسال(از همون ابتدا تبعیض نژادی).چرا که بیشتر از این زمان بچه خرفت و تنبل میشه.حالا این گفته تا چه حد صحت دارد خدا عالم است. 

من هم به فکر رفتم که به هر حال این کار که باید انجام بشه.پس به فکرش افتادم.البته قبل از هر چیز خیلی خیلی غصه دار شدم از اینکه دیگه نمی تونم بهت شیر بدم.حتی از خودت هم بیشتر.

 

نمی دونی عسلکم که چه لذتی و چه ارامشی داره وقتی بهت شیر می دم.یادمه زمان بدو تولدت به خاطر عفونت خیلی زیاد دکتر به من کلی انتی بیوتیکهای قوی داد و گفت که ممکنه شیرت هم خشک بشه.وای که چقدر من غصه خوردم چون خیلی می خواستم حتما بهت شیر خودمو  بدم.روزانه بطری بطری دلستر و اب و مایعات می خوردم و خدا رو شکر خدا کمکم کردو تونستم بهت شیر بدم.(شکرت).می تونم به جرات بگم از اون بچه هایی بودی که هرگز واسه شیر خوردن چه در طول شب یا بیرون و مهمونیها اذیتم نکردی.و همیشه هوامو داشتی.ممنونم ازت.و همیشه یه جورایی شیر خوردن تو به من کمک می کرد که کمی استراحت کنم و تو هم تو بغلم ارام بگیری و بخوابی.حتی تا این لحظه هم با شیر می خوابی حالا شیر خوردنو ازت بگیرم چه کنم؟

 

نمی تونم احساسمو بگم و خیلی غصه دارم.ولی خوب به این فکر می کنم که هر چه زودتر گرفته بشه این وابستگیها هم کم میشه و واسه هردومون خوبه.حالا باید برم عطاری اون گیاه زرد رنگ که تلخ هم هست بگیرم.(می گند واسه از شیر گرفتن خوب جواب می ده.).

 

من موندم چه جوری بعضی از مادرها حاظر نیستند به بچهشون شیر خودشو بدند.همین یکی از اطرافیان ما که تازه بچه اش متولد شده و شاغل هم هست اصلا رقبتی به دادن شیر مادر نداره.و همه اصرارش به شیر خشک که بچه اش طعمشو دوست داشته باشه.

امیدوارم همه مامانها به اهمیت شیر دادن به بچه پی ببرند.

جالبه حتما بخونید.http://fa.parsiteb.com/news.php?nid=9398

 

 

/ 4 نظر / 25 بازدید
تینا بیدی

چه جالب منم همین تصمیم رو دارم ولی تازه استارتشو زدم واسه 2 ماه دیگه. حتما زود زود بیا تعریف کن با تموم جزئیات ببینم تونستی موفق بشی یا نه؟ می گن خیلی سخته.

مامان اميرمهدي كوشمولو

روزهاي خيلي سختيه.. من از همين الان عزا گرفتم خودم چه جوري با اين مساله كنار بيام وگرنه اميرمهدي كه خوب سازگار ميشه با شرايط جيد.. اميدوارم زياد اذيت نشن اين كوشموها ي خوشمزه..[قلب]

فاطمه ی بابا

سلام وبتون خیلی قشنگه ممنون میشم اگه به وب منم یه سری بزنی عزیزم.