ماجرای از پوشک گرفتن

وای خدا صبر ایوب می خواد ....کی می تونه به یه بچه فسقل بگه که هر وقت دستشویی داری زود بگو.

صبح روز 11 اردیبهشت سال 91 بود که وقتی از خواب بیدار شدم خواستم پوشک دخملی رو عوض کنم دیدم که پوشک خشکه.تو دلم گفتم که این بهترین زمانه برم .نرم........خلاصه پاشدم و شروع کردم.با کلی توضیحات به دخملی بردمش دستشویی .بعد که دیگه مای بی بی نگرفتم کمی تعجب کرد ولی خوب خیلی براش توضیح دادم که هروقت دستشویی داری به مامان بگو.تا ظهر 3 بار خونه رو ابیاری کرد.هر وقت هم شلوارش خیس می شد می گفت.دیدم این شکلیه گفتم بزار از خودم مایه بزارم.خلاصه .......هر نیم ساعت به نیم ساعت بردمش دستشویی و از اونجایی که عاشق اب بازی کردن هم هست علاقه به دستشویی رفتن و نشون می داد.وتا اخر غروب ما هر نیم ساعت به نیم ساعت دستشویی بودیم.هر کی هم زنگ می زد می گفت کجا بودی چرا گوشی برنداشتی ....... ما هم می گفتیم که دستشویی بودیم.بزار راحت بگم همه یه فکرهایی در موردمون کردن که شاید مریض شده باشیم.فعلا تا الان که یک روز از پوشک نگرفتن می گذره خوب پیش رفته.

کلا پروژه سختیه و خیلی حوصله می خواد و همش هم باید گوش به زنگ باشی و سر ساعت عمل کنی و گرنه مرغ از قفس می پره و بیا حالا بشور و بساب کن.

این پست ادامه دارد تا لحظه ای که پروژه با موفقیت انجام شود..........

غروب همان روز: من به شدت کم اوردم و تسلیم شدم و دخملی رو دوباره پوشک گرفتم.حالا ببینم فردا چه می شود............ناراحت

از فردای ان روز تصمیم گرفتم که کم کمک یعنی در طول روز چند ساعت روناک رو از پوشک بگیرم و به طوریکه روز به روز ساعاتش اضافه بشه تا این شکلی هیچکدوممون خسته نشیم.البته موقع خواب و بیرون از منزل همچنان پوشک می گیرم.تو خونه هم خیلی کم می گه. مگر اینکه خودم گوش به زنگ باشم.نتیجه اینکه تا کودکمون شلوارشو خیس نکنه فرق بین پوشک داشتن و نداشتنو حس نمی کنه.پس زیاد مثل من توقع بیجا نداشته باشین که یه روزه بگه ج.......ی......ش دارم.

از کامنتهای راهنماییتون هم ممنون.

/ 3 نظر / 2 بازدید
مامی مهدیار

سلام عزیزم قربونش برم روناک خاله چطورهههههههه؟؟؟؟ پروژه در چه حالیههههههه [لبخند] من خوشبختانه اصلا سر اینچنین پروژه ای قرار نگرفتم ( مهدیار از یک سال و چند ماهگی خودش پوشک نخواست و خودش کارش رو میگفت)[تایید]البته ناگفته نماند که از همون اول کوچیکیش باباش روی اینکه باید بری دستشویی خیلی تاکید داشت و توی قصه هایی که براش تعریف میکرد از اینکه یه پسر خوبی بود که همیشه جی.... رو توی دستشویی میکرد و ...... براش میگفت ، بچمممم برای همون تحت تاثیر قهرمان های قصه هاش خیلی زود این کار رو یاد گرفت [نیشخند] ما هم اصلا اذیت نشدیم [دست] امیدوارم شما هم زود زود بدون درد سر پروژه رو به پایان برسونید[قلب] میبوسمتون [ماچ]

مامان زهرا نازنازی

سلام عزیزم دقیقا درکتون می کنم دو هفته ی اولش خیلی سخته و باید صبور باشی و حواست جمع باشه امیدوارم موفق باشید[قلب]

تینا بیدی

سلام رزیتا جون. یه روزه کم آوردی؟؟؟؟؟؟ ان شالله که زودی به نتیجه برسی. ما که چند ماهه تو مسیر دستشویی در ترددیم و هنوزم کامل یاد نگرفته این دخملی. مجبورم بیرون از خونه و شب موقع خواب پوشکش کنم. خیلی عجله نکن، البته بچه ها با هم خیلی فرق دارن ولی رها که تو این مورد خیلی بی استعداد بود و اساسا پدری از من در می آره. ولی جا نزن، آخه دیگه دارن بزرگ می شن و بالاخره که باید یاد بگیرن . سخته ولی کدوم یکی از کارای این کوچولوها راحت بوده که این دومیش باشه. ان شالله که روناک جونم خیلی زود یاد می گیره و پست بعدی می یای و می گی: اتمام پروژه