نخوابیدن و بد خوابیدن

بعدازظهر هر کار می کنم نمی خوابی.......... می رویم بیرون..........کمی بازی و بعد خواب حالا ساعت چند 8 شب.به این فکر می کنم که اگه الان بخوابی دیگه شب نمی خوابی وغیر ممکنه از الان تا صبح یه سره بخوابی.ولی دیگه خوابت سنگین شده و چاره ای نیست....می یام خونه و می زارمت تو رختخوبت..و خیلی بی سر وصدا مشغول به جمع و جور وسایل می شم.می رم سراغ جا کفشی تا کفشها رو مرتب کنم حین تمیز کردن بیدار میشی ...حدود 45 دقیقه پیشت می مونم و به محض خوابیدنت می یام بیرون...اما دوباره بیدار میشی .واین دفعه است که که می دونم دیگه نمی خوابی و باید ساعتها بیدار بمونی حالا کفشها هم اون وسط  ولو............

بعد از کمی نغ نغ زدن و اب خوردن چشات به کفشها می افته و دیگه اینجاست که خواب فراموش می شود...با عجله همه کفشها پرتاب می شند به جا کفشی و درش هم قفل می شند.دوباره بابایی که داشت تلویزیون نگاه می کرد مجبورا خاموشش می کنه تا تو بری بخوابی.می تونم به گم که همه برقها خاموش.حالا این بار گیر دادی به بابایی که بیاد تو تختمون بخوابه.وبابایی می یاد و قصه تازه شروع میشه.

لگد زدن ، نیشگون گرفتن، ناز دادن و بوسیدن و بالش پرتاب کردن و انگشت تو چشم فرو کردن و قلقلک دادنو وهر چیزی که ممکن بود انجام دادی.تازه کلی هم  می خندیدی.بابایی هم تحمل می کرد.حدود یک ساعت به همین طریق گذشت و دیدیم که بله اینجوری نمی خوابی و بابایی رفت تو رختخوابش خوابید و تو هم هی گفتی بابا..بابا... حدود 1 ساعت دیگه هم این شکلی گذشت تا اینکه چشمات خسته شدند و خوابیدند.من هم اومدم تو حال تا کمی به کارام برسم اما به محض اومدن تو هال یه دفعه دیدم شما هم بی سر و صدا پشت من هستی یه هو یه جیغ کشیدم و تو هم یه هو ترسیدی و گریه..............خلاصه دوباره بردمت بخوابونم و این بار شکر خدا خوابیدی.حالا ساعت چند 12:40 .دیگه ترسیدم کاری انجام بدم که مبادا از فرت شنیدن صدا دوباره بیدار بشی...نا چارا جا کفشی و ظرفها و خونه رو گذاشتم به حال خودشون و اومدم سراغ کامپیوتر.

همیشه وقتی می خوابی قبل از خوابیدنت خیلی شیرین میشی.یعنی یه کارهایی می کنی که ادم خنده اش می گیره.بازیهای قبل از خوابتو دوست دارم اون هم تو تاریکی.خیلی بامزه است.کاش می تونستم بگم ولی فقط دیدنیه.دوست دارم عزیزم.

راستی توی این هفته یه مسافرت در پیش داریم البته با عمو ،عمه و پدرجون و مادرجون...والبته نیما خان.از الان دارم بهش فکر کنم که تو رو با نیما چجوری نگه دارم.

شما ماشاالله اینقدر با هم سازگارید که نگووووووووووووو

خدا کنه که اذیت نشی و به همه خوش بگذره.وقتی بیام کلی نوشتنی و عکس می زارم برات.راستی تا تولدت هم چیزی نمونده و کلی در تکاپو هستیم.خدا کنه همه چیز به خوبی برگزار بشه.فعلا می بوسمت عزیزم.خدا کنه که مسافرت خوبی از اب در بیاد چون اولین باره که داریم دسته جمعی میریم و راه هم خیلی طولانیه.شبت بخیر عزیزم.همیشه سلامت و شاداب باشی گلکم.

 

 

/ 2 نظر / 2 بازدید
ندا

چقدر سخت می خوابه دخملی ناز مثل آدرینای منه [ناراحت] سفر خوبی داشته باشید امیدوارم خوش گذشته باشه

تینا بیدی

رزیتا جون نگران نباش. روناک تنها اینجوری نیست باور کن اگه من بخوام یه پست درمورد بد خوابیدنش بنویسم دل همتون برام می سوزه. فکر می کنم اکثر بچه هایی که شیر مادر می خورن خواب سبک داشته باشن. ما هم امیدواریم با بزرگتر شدنشون این مشکل هم مث باقی مشکلات حل شه. ان شالله. راستی ان شالله خوش بگذره مسافرت بهتون. ببوس روناک جون رو.