فوق برنامه ها (قسمت دوم)

خوب در ادامه مطالب پست قبلی می تونم بگم که پنج شنبه شب 16 تیر هم رفتیم عروسی  و تا بیام خونه ساعت 1 شد .کلا با بچه ها خوش گذشت اول کمی قر دادی ولی بعد خجالت کشیدی و دیگه نرقصیدی و هی دنبال نیما بودی..

اینو بگم که کلی خوردنت...(البته زیاد عکس نگرفتم خیلی حیف شد..)

و اما فردای روز عروسی قرار شد دوباره بریم کوه البته این بار ناتر(روستایی در ارتفاعات بالای مرزن اباد).صبح که به سختی بیدار شدیم و حدود ساعت 11 صبح رسیدیم .در واقع ویلای دوست صمیمی خانوادگیمون دعوت بودیم که یه جورایی هم همکار بودیم.افتاب داغ داغ.البته به گفتشون اولین بار بود که هوا اینقدر گرم بود.دستشون درد نکنه که خیلی زحمت کشیدند و خاله مهدیه هم خیلی باهات بازی کرد.کلا همه یه جورایی خیلی هواتو داشتند و من که خیلی شرمنده بودم از دست کارهات چون اصلا نمی زاشتند جلوتو بگیرم..

 ویلاشون تو دل کوه بود و از اون بالا جاده زیر پات بود.حالا تصور کن که از پله باید می رفتیم بالا تو ویلاشون.تازه داخل خونه هم کلی پله داشت.شاید به جرات می تونم بگم که همه این پله ها رو 50 بار بیشتر رفتی بالا و اومدی پایین.ما هم به دنبال توخیلی خسته بودم.خیلی خسته شدم و شدیم.اما شما اینگار نه انگار چشات که از خواب پر بود دیگه تلو تلو می خوردی ولی حاظر نبودی که بخوابی.اب بازی کردی 3 بار لباساتو عوض کردم ، گل بازی، پله بازی،شخم زدن باغچه ... هر کاری که می شد انجام داد تو انجام دادی و چقدر هم ذوق کردی.بابایی هم با دوستش رفتند نوک قله .ما هم که با شما مشغول بودیم.اخر سر هم ساعت 7 غروب با گریه و زاری ازشون جدا شدی و به محض حرکت ماشین خوابیدی و وقتی که رسیدیم بردمت حموم و دوباره خواب البته اینبار کمی با مشقت خوابیدی .فکر کنم از فرط خستگی نمی تونستی که بخوابی.

کلا روز خیلی خوبی بود و خیلی خوش گذشت .البته به شما بیشتر.دستشون درد نکنه.

این و هم بگم که چند روزه اصلا معلوم نیست که چی می خوری و هی هلوله و غذا خوردنت خیلی کم شده.میوه که دیگه اصلا نمی خوری.گوشت که اصلا و ابدا .فکر کنم برنامه خوابت رو سیستم غذاییت تاثیر بد گذاشته.خدا کنه که خوب بشه.

روناک خیلی دوست دارم وقتی بازیهات و خنده کردنات و می بینم تمام خستگیم در می ره.همیشه برام بخند عزیز مامان.تو انرژی منی.

عکسها به روایت تصویر..(البته عکس گرفتن ازت خیلی سخت شده.اون هم با گوشی.تو فکر یه دوربین خوب هستم...)

جای همه خالی.

ماچ

 

/ 2 نظر / 2 بازدید
تینا بیدی

عزیز دلم، چه خوشی می گذرونه تو طبیعت. حسابی هم حس کنجکاویش گل کرده. الهی همیشه به خوشی و تفریح و جشن بگذره براتون. راستی ممنون بابت ابراز لطفی که نسبت به کار طراحی قالب وبلاگمون داشتی. چشماتون قشنگ می بینه. یه چیز دیگه، من کار با فتوشاپو خودم با تمرین کردن یاد گرفتم نه کتابی خوندم نه کلاسی. ولی وقتی بیکار می شم با عکسا کلی ور می رم. مطمئنا شما هم اگه تمرین کنید و آیکون های مختلفشو تست کنی موفق می شی. البته اگه بتونم کمکتون کنم خوشحال می شم. ببوسید روناک عزیز خاله رو.

سلام جگر خاله ماری عجب زستی گرفتی انگار کسی دورو برت نیست و داری حسابی با سبزی ها بازی می کنی نمی دونم داشتی به چی فکر می کردی ولی می دونم که داری برای اینده ات نقشه می کشی دلم برات خیلی تنگ شده دوست دارم عزیزم