اندر احوالات بعد از 2 سالگی

پای کامپیوتر بودم و مشغول کار که یهو حس نوشتنم گل کرد (حالا چقدر وقت کم دارم بماند)

روناک مامان... تو الان 2 سال و یک ماهو 12 روزه و 6 ساعته هستی دلبرکم....

بعضی کارهات یادم می یاد که برات می گم..

وقتی دارم سبزی می شورم می یای  و درخواست سبزی می کنی دیگه دست بردار هم نیستی دونه دونه رو باید تست کنی.حالا همین سبزی رو موقع نهار یا یه جای دیگه بهت بدم اصلا لب نمی زنی.بعضی اوقات حس خوردنت گل می کنه..تازه چقدر من خوشحال میشم که می گم دخترم سبزی می خوره نگو که بازیش گرفته..

وقتی سالاد درست می کنم دونه دونه مخلفاتشو می خوری.به خصوص کلم.گوجه رو اصلا دوست نداری.از وقتی که با کلم سفید و قرمز اشنا شدی هر دفعه در یخچال باز میشه خودت می ری سراغش..البته این خوردن هم مثل سبزی فقط همون لحظه پدیدار میشه و موقع غذا خوردن اصلا و ابدا لب نمی رنی.

یه بازی هوش گرفتم که از برای سن یک سال تا 3 ساله.با یک بار توضیح دادن فهمیدی که باید چی کار کنی.کلا بازی با پازلها رو خیلی دوست داری.ولی همچنان علاقه به کتاب نشون نمی دی.فقط در حد ورق زدن و پاره کردن..

موز ، ماست، انار، انگور ، دوربین (دو) رو یاد گرفتی که بگی.داری کم کم تلاشتو نشون می دی.

موقع خواب اگر برات لالایی بخونم زود می خوابی.تازگیها خیلی دیر وقت می خوابی و صبح هم دیر بیدار میشی.

دقت زیادی داری.یعنی اگه یه لباس جدید بپوشم یا یه تغییری تو خونه ایجاد بشه فورا عکس العمل نشون می دی.

خیلی گاز می گیری.این یکی رو نمی دونم چی کار کنم.تمام دست و پاهام کبوده.می گم گاز...وحشتناکه ...با جیغم گاز گرفتنت قطع میشه...

سفیده تخم مرغ رو دوست داری اما زردهشو اصلا نمی خوری.سویا و توت رو هم دوست داری.شیرینی و شکلات و به خصوص قند که وحشتناک دوست داری.

چند شب پیش سر مسواک زدن زیاد علاقه نشون ندادی و به محض بردن مسواک تو دهانت فورا پشیمان شدی و مسواک رو به من دادی.اما امشب دیگه ولکن نبودی با گریه ازت مسواک و گرفتم.(چه اشکهایی )

مسیرهای رفتن به خونه پدرجون رو یاد گرفتی حتی از تو خیابان ااصلی که باید بپیچیم به راست و بعد کوچه و در خونه رو همه رو بلدی.

 

 

دوست دارم نفسم.

/ 3 نظر / 2 بازدید
مامان زهرا نازنازی

سلام دوست خوب و مهربونم قربون این خوشگل خانمه دوسال و یک ماه و 12 روزه و 6 ساعته [قلب] خدا حفظش کنه براتون [ماچ]

تینا بیدی

نظاره گر بزرگ شدن و پیشرفاشون بودن واقعا لذت بخشه. زنده باشه الهی. رها هم آدرس خونه نزدیکامونو بلده به اضافه آدرس همه پارکایی رو که تا بحال بردمش. کافیه یکمی بهشون نزدیک شیم.

شیدا مامان کیمیا

سلاااااااام ای جان دخمل خوشگل انشالله همیشه صحیح و سالم باشه وشیطونی کنه بووووووووووووووس[ماچ]