بوی مهر...بوی ماه مدرسه..

همیشه روز اول مهرماه سالهای قبل که دانشجو یا بچه مدرسه ای بودیم یه حال و هوای خاصی برام داشت.خیلی این حال و هوا رو دوست داشتم و هنوز هم دارم.

حس عجیبی بود..........و امسال دوباره این حس رو تجربه کردم.حسی که این بار واسه دخترم بود.

اره روناکم به تاریخ 1/7/91 و در سن 3 سال و 1 هفتگی وارد اولین دوره جدیدی از زندگی شدی. اره عزیزم وارد مهد کودک شدی.و این از نظر بعضی خیلی زود بود.ولی خوب انقدر این ور و اون ور زدم و دلمو بزرگ کردم و خلاصه شور و شوق خودتو رو هم دیدم و نتیجه اش شد این که رفتی مهد.شب قبلش از شدت ذوق زود خوابیدی.صبح هم ساعت 7.30 بیدار شدی و کمی صبحانه خوردی و لباس پوشیدیم و راه افتادیم.ساعت 8.5 دقیقه بود ولی حال و هوای شهر یه جوری بود.هنوز بانکها باز نبودند .و بچه ها در حال رفتن به مدرسه بودند.مغازه ها هم همه بسته.

من و بابایی کلی تعجب کردیم ولی یهو به ذهنمون رسید که بله شب قبل ساعت یک ساعت اومده عقب و ما خبر نداشتیم.به عبارتی ساعت 7.5 صبح بود.

خلاصه اینکه گفتیم چی کار کنیم و چی کار نکنیم که یهو بابا فرشید گفت بریم خونه پدرجون اینها که اونجا عکس بگیریم.ما هم رفتیم.تازه نیما هم بود...نیما امسال کلاس اولی شده.

خلاصه نیم ساعتی اونجا مشغول بودیم و بعد رفتیم مهد کودک.

کلی برنامه و جشن و بازی و مسابقه.

ساعت حدود 10 صبح که همه پدر ها و مادرها رفتند کم کم روناک اینگاری خسته شده بود بهانه رفتن و گرفت ولی بعد که کمی خلوت شد و مربیها اون رو بردند تو اتاق و با هاش مشغول بازی شدند کم کم یادش رفت.من و چند تا مادر دیگه تو حیاط بودیم.

روناک هر نیم ساعت می اومد از لای پنجره نگام می کرد و صدام می کرد.می خواست مطمین بشه که هستم. من هم هی توی حیاط جاهامو عوض می کردم که اگه یه وقت منو ندید بدونه که من هستم .(کلکی بود که روز اول مدرسه خودم، بابام به من زده بود اخه همش گریه می کردم و دنبال بابام می گشتم .بابام هم هی جاهاشو تغییر می داد که من دنبالش بگردم.اگر هم بابامو پیداش نمی کردم می دونستم که توی حیاط مدزسه هستش ولی من نمی تونم پیداش کنم.)

خلاصه اینکه ساعت 11.30 با هم اومدیم خونه.تازه نمی اومدی گفتی می خوام بمونم.ولی گفتم برای روز اول تا دلتو نزده و خسته نشی بیارمت خونه.

حالا در ادامه عکسها رو می زارم.

روناکم امیدوارم بهترین ها رو در پیش روی داشته باشی.و بتونی توی تحصیلت موفق باشی.

اولین عکس پرسنلی واسه مدرسه(که اصلا همکاری نکردی و یه جورایی گریه هم کردی.):

حالا عکسهای مهد کودک

خدایا به امید تو:

اینجا رو نگاه کنید واقعا جالبه نه ،همه به صفند جز روناک خانم که داره تاب بازی می کنه.

داخل مهد

 

کادویی که مدرسه به بچه های مهد داد:

نیما کلاس اولی ما:

به امید موفقیت تمام بچه های ایران زمین.

 

/ 3 نظر / 2 بازدید
محبوبه

خیلی خوشحالم که راحت مهد رو پذیرفته. عالیه. البته محیط مهدشون هم خیلی قشنگ و خوب بنظر می رسه. اینی که روناک شما رو تو حیاط می دیده خیلی کمک بزرگی بوده

مامان زهرا نازنازی

سلام عزیزم آفرین به این خوشگل خانوم که داره مستقل میشه [قلب][ماچ] امیدوارم در تمام مراحل زندگیش موفق و شاد باشه [بغل]

مامان دینا

اول بگم چقدر من برای عکس پرسنلیش ذوق کردم وای که خیلی خوشگل و خوشمزه است [ماچ][ماچ][ماچ] ماشالله عسلی که اینقدر خوب مهد رو پذیرفته و دوست داشته . رزیتا جون از طرف من محکم اول لپاشو بکش بعد ماچش کن