خاطرات سفر

سلام عسلکم.رفتیم سفر و برگشتیم.خوش گذشت.خدا رو شکر که به خوبی سپری شد.عمو  مجید و زن عمو سمیه(تو یه حرکت انتحاری دماغ زنعمو سمیه رو که تازه عمل کرده بود رو داغون کردی.دیگه از ترس پیشش نرفتی البته اخرها دیگه ترست ریخته بود.) تو ماشین با ما بودند.کلا سه ماشینه رفتیم.موقع رفت کمی بی تابی کردی و به محض تاریک شدن هوا خوابیدی.موقع برگشت که همش خواب بودی.البته شبانه حرکت کردیم.کلا 12 ساعت تو راه بودیم تا رسیدیم دهگلان(کردستان).

شب اول که ساعت 3 صبح رسیدیم و تا بخوابیم ساعت 5 صبح شد.و اون ورش هم ساعت 8 صبح بیدار باش بود.اخه مگه میشه یکی بیدار بشه و بقیه بیدار نشن.(من هم که بدخواب)خلاصه بعد از صرف صبحانه راهی سنندج شدیم و تا بیام خونه ساعت 3 بعدازظهر شد.البته دو دسته شدیم یه دسته اومدیم سنندج و دسته دیگه رفتند تازه اباد(روستا).تو سنندج دایی بهنام تو نگهداری از تو خیلی کمکم کرد.موقع برگشت یه چرتی زدی و بعداز ظهر رفتیم خدلان(روستا)وای که چقدر اونجا خوش گذشت.دیگه از خود بیخود شده بودی.دنبال گوسفندها و مرغها و سگ و بوقلمون ازین طرف به اون طرف.خیلی کثیف و خاکی شده بودی.تازه خر سواری هم کردی.البته همه به نوبت سوار خر شدیم.خر بیچاره......موقع برگشت هم خوابیدی  تا فردا صبح.

فردایییش ترجیح دادم جایی نریم تا کمی استراحت کنی تا شبش امادگی عروسی رفتنو پیدا کنی.شب هم به اتفاق همه رفتیم عروسی .از اول تا اخرش فقط اون وسط بودی.من هم به دنبال تو.دیگه معروف شد ه بودی.و اخر سر هم از پس گریه کردی(لج خواب و شیر داشتی) ساعت 11 برگشتیم و ساکها رو بستیم راهی خونه شدیم.البته تصمیم گرفتیم شبانه حرکت کنیم چون تو شب اصلا اذیت نمی شدی و قشنگ می خوابیدی.البته نصف راه و بابایی رانندگی  کرد و نصف بقیه رو عمو مجید.یک ساعت هم زدیم کنار و خوابیدیم و  بقیه راه رو بابایی دوباره رانندگی کرد و ساعت 11.30 رسیدیم خونه.درسته مسیر سفرمون طولانی بود و عمر سفرمون کوتاه.ولی هرچی که بود خوب بود و خوش گذشت و کلی خاطره با کلی عکس به جا گذاشت.عکسها رو توی پست بعدی حتما می زارم .

این رو هم بگم تا یادم نرفته مسیر رفت ما از جاده منجیل و طارم بود ومی تونم بگم یکی از زیباترین افریده های خداوند بود که بی نظیر بود.یک بار رفتن ارزششو داره.البته پیشنهاد می کنم حتما در روز باشه نه شب.تصاویری از طبیعت که نقاشی شده بودند .اون ارتفاع و اون دریاچه منجیل از اون بالا و اون کوههای مرتفع چیزی جز وجو خدای قادر و توانا نبود.خدایا بزرگیتو شکر.

راستی میگم این صندلی ماشین عجب معجزه ای که اگه نبود واقعا نمی دونستم چی کار باید می کردم.

پی نوشت1: هفته ای که در پیش داریم تولدته عزیزم.اما چو ن روز تولدت با عروسی دخترخاله مامانی یکی شده مجبورم چند روز زودتر بگیرم.(21) .امیدوارم همه چیز به خوبی برگزار بشه.

پی نوشت2: 11 شهریور سالگرد عروسی من و بابایی بود.که اون شب رو تو عروسی که در سفر بودیم گذروندیم.

پی نوشت3: از اینکه مطالبو تند تند و خلاصه نوشتم شرمنده.اخه کیبوردم خرابه .و کیبوردی که فعلا دستمه دگمه هاش خیلی سفته.

/ 4 نظر / 3 بازدید
تینا بیدی

سلام. چه عالی، خداروشکر که روناک جون خوش سفره. الهی همیشه به شادی و عروسی رفتن بگذره براتون. پیشاپیش تولد روناک جونو بهتون تبریک می گم. ان شالله جشنش همونطوری بشه که می خواین. منم پارسال تولد یه سالگی رها رو به خاطر ماه محرم یه 20 روزی تقریبا جلو انداختم ولی امسال احتمالا بزارم بعد از ماه صفر . راستی سالگرد ازدواجتونم مبارک. الهی همیشه عاشق بمونید. ان شالله پروسه از شیر گرفتن روناک جونمم به راحتی سپری شه منتظر خبر و عکسای تولد و نتیجه اقدامات از شیر گرفتن می مونم. راستی ریاضی قبول شدم همون رشته دوره کارشناسیم.

مامان زهرا نازنازی

سلام عزیزم ممنون بابت رمز همیشه به سفر و شادی چقدر نازه این خوشگل خانوم (ماشاالله) [ماچ][قلب] خدا حفظش کنه

شیدا مامان کیمیا

سلاااااام انشالله همیشه به سفر و عروسییییییی ولی اون تیکه که دماغ تازه عمل شده زن عمو داغون شد رو میشه کامل توضیح بدی!!!!یعنی چی؟؟؟؟من متوجه نشدم سالگرد ازدواجتون هم مبارک تولد روناک جون هم پیشاپیش مبارک [ماچ][قلب]

ندا

همیشه به سفر و عروسی و خوش گذرونی [قلب] سالگرد ازدواجتون مبارک انشااله شاد و سالم در کنار هم زندگی کنید [گل]