اولین ارایشگاه

سلام گل نازم.اومدم برات بگم از عسلم که چقدر خانم بودی عزیزم.کجا؟می گم برات..

امروز وقتی مامانی ارایشگاه بودم یهو یه فکری به ذهنم زد که موهاتو کوتاه کنم.نمی دونم چرا ؟بازم ازون کارهایی بود که یهو به ذهنم رسید ودر جا انجامش دادم.

 همیشه شونه کردن موهات و خشک کردنشون بعد از حموم خیلی عذلب اور بود برات.ولی از پس همه می گفتنتد که مبادا کوتاه کنی هر چی بلند تر بشه فرهاش خوشگلتر میشه و ازین جور حرفها... مامان هم زیاد در فکر کوتاه کردن نبودم.

خلاصه اینکه یهو یه حرفی زده باشم با ارایشگرم موضوع رو پیش کشیدم و به ارایشگرم گفتم که قد موهاتو دست نزنه فقط کمی سبکترش کنه که ارایشگرم مدل پر رو پیشنهاد دادو من هم قبول کردم.حدود یک ساعت که مامان کار داشتم شما ساکت رو صندلی نشستی و البته به دراوردن جوراب و کفش و ریختن مخلفات کیف مامانو شکستن زیب سوییشرت و خلاصه فقط در همون محوطه صندلی خودت مشغول بودی و اصلا پا نشدی و شیطونی نکردی و بعد از اتمام کار مامان شما رو نشوندم روی یه صندلی بلندتر و پیش بندتو بستیم و  شروع کردیم به کوتاهی مو(اخه مامان شده بودم دستیار ارایشگر.هرچی مو روی پیش بندت می افتاد مامان با انگشتم برش می داشتم اخه اصلا ازشون خوشت نمی اومد.).مامان فدات بشم که در تمام طول کوتاه کردن مو اصلا جنب نخوردی و نغ نزدی فقط از اب پاشیدن اصلا خوشت نمی اومد.در کل مامانو خیلی روسفید کردی.همه گفتند چه دختر خانمی ساکتی.البته من که خودم هم مونده بودم که چه جوری شده که شما اینقدر ساکت بودی.اخه دفعه قبل که اورده بودمت ارایشگاه از در ارایشگاه بدو اومدی بیرون و من هم با همون سر و وضع بدو تو خیابون دنبالت بودم حالا بماند که کی ما رو دیده و ندیده.خلاصه کلی سوژه شده بودیم .....اما اینبار جبران اوندفعه رو کردی و مامان رو خیلی خوشحال کردی .موقع اومدن هم با هم قدم زدیم و باهم رفتیم اب میوه خریدیم و اومدیم خونه.خیلی خوب بود.هوا هم خیلی خوب بود.نه سرد نه گرم.واسه هر دومون روز خوبی یود.

واما بعد از کوتاهی و عکس العملها شروع شد که چرا موهاشو کوتاه کردی ... حالا حالا ها بلند نمیشه...  و  بهش اصلا نمی یاد و........ خلاصه ازین جور حرفها.

ولی مامان می دونم که هم واسه خودت خوبه و هم واسه سلامتیت.پس گل من مبارکت باشه این کوتاهی مو.

می بوسمت نازگلکم.

قبل از کوتاهی:

 

بعد از کوتاهی مو با کلی دنگ و فنگ:

از پهلو  :

بوس ...................

/ 2 نظر / 2 بازدید
تینا بیدی

مامانا بهتر از همه می دونن چی واسه بچه هاشون بهتره. بی خیال نظرات بقیه. مبارکش باشه . برام خیلی جالب بود اینقده آروم بوده اگه رها بود که عمرا می ذاشت پیشبند ببندن براش.