در استانه 3 سالگی

توی هفته گذشته کلی مهمون داشتیم و مهمونی دادیم و مهمونی رفتیم.با اینکه خیلی خوش گذشت ولی من حسابی خسته شده بودم.نمی دونم چرا ولی فکر کنم به خاطر این شیطنتهای دخملی بود که با بچه ها بازی می کرد و هی سر هر چیزی گریه می کرد.بگذریم.با مهمونهامون یه سری تله کابین زدیم وای که چقدر شلوغ بود.جای نفس کشیدن نبود.

روناک که وقتی کابین رو دید با جیغ و ذوق که بریم سوار شیم.وقتی هم که سوار شدیم ذوقی تو چشماش بود که نگو.البته این رو هم بگم که از اول تا اخر وقتی که تله کابین بودیم اصلا از بغل باباش پایین نیومد.تازگیها نمی دونم چرا اینجوری شده وقتی با باباش می ره بیرون اصلا از بغلش پایین نمی یاد.

یه شب که مهمون خونه عمو مجید بودیم ،عمو مجید برامون ارگ زد و خانمی هم برامون رقصید البته بیشتر ذوقید.از فردای اون روز هی می گه مامان بریم خونه عمو مجید ارگ بزنیم.

راستی برای اولین بار هم دخترم سینما رو تجربه کرد.اون هم فیلم کلاه قرمزی و بچه ننه بود .از زمانی که چراغها خاموش شدند مدام می گفت بریم بریم.اصلا خوشش نیومد.نه از محیطش نه از فیلمش.حدود 45 دقیقه ای فقط با خوردنی ها مشغول بود بعد که دیگه دیدیم داره اوضاع وخیم میشه پا شدیم و رفتیم.به نظرم اصلا فیلم خوبی واسه بچه ها نبود.اصلا مخاطبش بچه ها نبودند.

حالا عکسها:

این سایان کوچولوی یک ساله است که مهمون ما بودند از سنندج:

(داشتند بستنی می خوردند )داخل کابین خط 2

اینجا هم منتظر آش بودند.

و عمو مجید:

دقیقا 12 روز دیگه مونده تا تولد دخملی. روناکم اینقده ذوق داره که نگو.امیدوارم بتونیم یه جشن خوب واسش بگیریم.

/ 6 نظر / 2 بازدید
محبوبه

نه خسته رزیتا جون. چطور آخه بردیش سینما، من که اصلا به ذهنمم خطور نمی کنه. حالا تجربه ای شد که تا بزرگتر نشده نبریش هاااااااااا ایشالله بتونی جشن بیادموندنی براش بگیری

مامی مهدیار

[قلب]سلام عزیز دلم روناک خاله چطوره ، قربونش برم شیطون شدههههههههههه؟؟؟[پلک] چه عکسایییییییییییییییییییییی[مغرور] میبوسمت دخمل خوشگل خاله [ماچ][خوشمزه][تایید] ممنون بابت لطف بی اندازت نسبت به وب ما [قلب][گل]

مامان دینا

سلام خاله جون پیشاپیش تولدت مبارک . رنگ قرمز بهت میاد [ماچ]

شیدا مامان کیمیا

سلام ای جاااااان قربون این دخمل زیبا که اینقدر خانم شده تولدش هم پیشاپیش مبارک[ماچ]