روناک و دلبریاش...

 

نفسکم سلام.خیلی وقت بود که برات ننوشته بودم.از پس مطلب داشتم نمی دونستم چجوری بنویسم ولی خوب عوضش کلی عکس گذاشتم.

این روزهای من و تو به جرات می تونم بگم که چقدر سریع می گذره.و هر ثانیه اش برام دنیایی خاطراته.دیگه تو کارهای خونه کمکم می کنی.هر چیه گم شدنی رو زود برام پیدا می کنی.دیگه حتی تو خونه خودت با زبان خودت می گی بیا بدوییم و یا قایم موشک بازی کنیم.عاشق دویدنتم.من بدو تو بدو حالا سر هر چیزی ، لباس عوض کردن ، پوشک، حتی وقتی می خوام یه خوردنی بهت بدم..

عاشق قدم زدن تو هوای ازاد هستی.تازه اولش دستمو قشنگ می گیری ولی بعد از چند لحظه به زور دستتو جدا می کنی و الفرار.دوباره تو بدو من بدو..

کلا ددری هستی  و فضای ماشین رو تا یه چند ساعتی می تونی تحمل کنی البته به کمک خوراکیها...

یه عادت بد پیدا کردی هر چی دستت می گیری اعم از گوشی ، تلفن، ریموت... همه رو با سرعت زیاد می اندازی زمین و بعد دستتو می کوبی رو پاتو و بعدش هم کلی می خندی حالا کجاش خنده داره من نمی دونم...ریموتهای تلویزیون همه در بو داغونند و حتی چندین بار بدلشو خریم.گوشی های موبایل که به محض قرار گرفتن در دستان شما بلافاصله باتری و سیم کارت ....دراورده می شود.حالا همه اینها فدای سر شما.وقتی مهمونی می ریم ریموتها و گوشیها دیگه از دست شما فراریند.تلفن هم که برمی داری با یه ژست خاص  شروع به صحبت می کنی و بعد می خندی دوباره صحبت دوباره خنده...(فدای تو بشم با این ادا اطوارات)

فکر کنم منم باید یه دفترچه کاریگاهی بگیرم(مثل مامان امیر مهدی کوشمولو) که همه چیز تو ذهنم بمونه.نیشخند

امروز رفتیم لب رودخونه و تو چقدر عجیب همه چیز رو نگاه می کردی.مثل عکس زیر که داشتی یه جورایی خدا رو به خاطر این همه نعمت قشنگ شکر می گفتی.(فدای تو )

هر وقت می گم روناک بزار یه عکس بگیرم فورا ژست زیر رو می گیری...

چشمک

در مورد غذا خوردنت هم بگم که قیصی و خیار هم به جمع دوست داشتنیهات اضافه شد.البته ماست هم به همین اندازه.به طوریکه اگه ماست نباشه تحت هیچ شرایطی رو سفره نمی شینی.نا گفته نمونه که وقتی خوراکی جدیدی دوست داشته میشه بقیه خوراکیهای که قبلا دوست می داشتی از یاد برده میشه...مثل کشمش یا توت یا ذرت...

به انواع کوکوها و گوشتها زیاد علاقه نشون نمی دی.انواع میوه ها یه روز اره یه روز دیگه نه.از حبوبات لوبیا رو که اصلا نمی خوری.کلا هر غذای رو سفره رو می خوای امتحان کنی حالا سالاد باشه یا پیاز و سیر..ولی پلو سفید و ماکارونی و فسنجون رو خیلی دوست داری.سوپ هم هنوز با همون ترفندهای قبلی داده میشه.

بغل

و یک مطلب جالب در مورد دوچرخهات که نمی دونم چرا این بیچاره ها هیچ وقت نباید درست بایستند به محض رویت اونها رو دمرو می اندازی رو زمین.یه بار هم رفتی تو صندوق عقب دوچرخه سوار شدی و از پشت افتادی.

زبان

یه مسافرت در پیش داریم و دعا می کنم که سفر خوبی باشه .چون اولین سفر سه نفرمونه .البته مسافرتهای کوتاه رفتیم که خوب جواب داده.اما این یکی خیلی طولانیه.

حالا هر وقت از سفر برگشتیم گزارش همه چیز رو برات می گم.فعلا تا همینجا راضی باش تا بعد.ماچ

.

.

خدایا بی اندازه دوستت دارم.شکرت بی انتها و بی منتها..

 

/ 3 نظر / 2 بازدید
مامان اميرمهدي كوشمولو

سلام رزيتا جونم و روناك خاله [بغل] واقعا كه به برق و باد ميگذره روزها و ... [افسوس] [خنده] ما كه يه شهيد داديم فعلا از دست اين اميرمهدي خان! گوشي تلفنمون بد جور قاط زده! و كنترلمون هم مثل اينكه دوميه!! [منتظر] عكسا خيلي خيلي خوشگل بودن [ماچ] بخصوص شكرخدا سفرتون هم به سلامت.. خوش بگذره [گل][بغل][گل][قلب]

مرجان

سلام رزی جون و سلام دلبر خاله من واقعا شرمسارم [ناراحت] بابت .... منو ببخشششششششششششش[ابرو] خاله فدای این دلبر بشه با اون ژستاش همه چیز خیلی قشنگه نوشته هات عکسها و ... [ماچ][ماچ][ماچ] در مورد عکسهام هم به خدا به خدا دارم تلاش می کنم هوار تا عکس با مزه دارم [شرمنده]

تینا بیدی

سلام رزیتا جون. هزار ماشالله به روناک جیگر خاله عجب بلایی شده هااااا. رهای منم کنترلا و موبایلو پرت می کنه بی خیال اینکه می شکنن ولی وقتی ازشون خسته می شه یا یه چیز جذابتر می بینه. از نظر سلیقه غذایی هم تو خوردن ماست و دوغ و پلو سفید با رها تفاهم داری ولی با این اختلاف که رها اصلا حاضر نیست مزه های جدید رو تست کنه.